Calendario

Agosto. 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara En İyi Boşanma Avukatları
İyi boşanma avukatları dşncelerinizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci olduka zor bir sretir. O yzden sre boyunca size destek olabilecek bir avukat bulmanız gereklidir. yleyse uzman bir boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Ayrıca davanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?
Aynı zamanda boşanma davaları ne şekilde aılır şuna da dokunalım. Boşanma davaları iki biimde aılmaktadır. Eğer taraflar ayrılma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak evliliğe son verebilirler. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırabilmenin gerekleşmesi iin birlikteliğin minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan kısa devam etmiş ise eşler anlaşmalı biimde evliliği sonlandırmak amacıyla mracaat edemezler. Bu halde ekişmeli biimde mracaat etmek durumundadırlar. Anlaşmalı tarzda evliliği bitirmek iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni sunmaları gerekmektedir. Bu anlaşma metninin bir boşanma avukatı aracılığıyla meydana getirilmesi iyi olacaktır. Daha sonra taraflar hakim karşına ıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul ettiklerini belirtmelidirler. ekişmeli olarak evliliğe son vermek iin bir boşanma nedenine ihtiya vardır. Bu ayrılma nedeninin haklı olması gereklidir. bunun yanında evliliğe son verme sebebinin ispatlanması gerekir. Boşanma davasında davayı aan eş iddiasını her eşit delille ispatlayabilir. rneğin telefon kayıtları delil olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davası baya uzun srebilmektedir. Bu sreci hızlandırmak iin bir hukukudan yardım alınmalıdır.Ankarada Boşanma Avukatı szcğ hi bir şekilde aklımıza iyi fikirler getirmez. Bunun sebebi toplumsal bilin olabilir http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-davalari/ mi? Avukatların neredeyse hepsi toplumumuzu gzelleştirmek iin avukat olmamıştır. oğu avukat , avukatlık yapmaya finansal sebepler sebebiyle başlamıştır. Bu nedenle Ankarada avukatınızı seerken ince okuyup sık dokumalısınız.

Fazlasıyla avukat var. En İyi avukatı hangi şekilde seeceğim?
Boşanma avukatı seerken en gzel yol yakın evrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir seenek ise internetten detaylı bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yola karar verdiyseniz bulduğunuz avukatı neren siteler de aynı yolla bulabilirsiniz.
Admin · 5 vistas · Escribir un comentario
12 Dic 2015. 20:21:37

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmabobn813.blogactivos.com/Primer-blog-b1/Ankara-BoAYanma-AvukatA-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)